СТУДІЯ
АНІМАЦІЙНОГО
ВІДЕОСТУДІЯ
АНІМАЦІЙНОГО
ВІДЕО

АНІМАЦІЙНИЙ РОЛИК


Анімаційне відео, або мальоване відео - різновид мультимедійного контенту, в якому застосовуються елементи motion дизайну з графічних зображень. Основне завдання в створенні анімації - донести до глядача інформацію в наочній, що чіпляє і максимально простий подачі.

Одну з ніш у створенні анімаційних роликів займають дудл відео. Це намальована олівцем історія або презентація, в якій розповідається про товар або послугу. особливість doodle анімації від іншого виду в тому, що на такому відео є рука художника, яка малює персонажів, їхні думки і навколишні предмети. Тобто анімація як би створюється на очах у глядача. Замовити мультфільм подібного плану можна, наприклад, для реклами сервісу, в якому ви крок за кроком покажете і розповісте, як він працює


Переваги анімаційних роликів


Мальовані ролики створюються не просто заради фана. Це потужний маркетинговий інструмент, завдяки якому ви донесете свою думку до аудиторії. Безумовно, в сучасному світі реклами є безліч способів зробити це, однак анімація в Україні поки не так широко поширена. А це означає, що своїм відео ви зможете залучити ще більше людей.
Отже, які ж переваги рекламного анімаційного ролика:
-Привертає увагу. Мальовані відео набагато ефективніше, ніж текстова інформація.

-Доступно інформує. За допомогою doodle video можна доступно і цікаво донести суть пропозиції.

-Залишається в пам'яті. Анімаційні відеоролики запам'ятовуються краще будь-якого іншого контенту, а значить про вас будуть пам'ятати.

-Просування в YouTube. Анимированное відео набагато дешевше просувати в Ютубі, ніж замовляти просування в пошукових системах.


-Просування в соціальних мережах. Ми створемо анімацію, яку з задоволенням будуть поширювати користувачі. Таким чином про вас дізнається ще більше людей!

Ще одна важлива перевага анімаційного ролика - ціна. У випадках, коли рекламний бюджет лімітований, немає можливості найняти акторів, оплачувати знімальні павільйони, - мальоване відео на замовлення відмінна альтернатива. Більш того, тут немає обмежень за сценарієм, а у виробництві задіяно набагато меншу кількість людей.

Замовити анімаційний ролик


Якщо ви шукаєте студію, яка робить круту анімацію в Києві, ми до ваших послуг. У нас ви можете замовити 3D анімацію, doodle відео, мальовану 2D презентацію. Ми завжди враховуємо побажання замовника, тому Ви повністю можете довіритися нам - креативні фахівці компанії продумають все до дрібниць.

Залиште заявку на сайті і ми зв'яжемося з вами найближчим часом або обращайтесть по тел +38 (068) 686-09-75

Приклади анімаційних роликів:


 style-video.com Моушн дизайн        style-video.com Моушн дизайн