СТУДІЯ
АНІМАЦІЙНОГО
ВІДЕОСТУДІЯ
АНІМАЦІЙНОГО
ВІДЕО

ВІДЕОІНФОГРАФІКА
Якісна інфографіка сприймається краще тексту. А відеоінфографіка - це ще один крок вперед. Даний напрямок - відносно нове в графічному дизайні і відеовиробництві. Однак багато наших клієнтів вже встигли оцінити якість і переваги інфографіки з відео.

Коли застосовується відеоінфографіка?


Анімаційні ролики користуються великим попитом в сфері просування товарів і послуг. Адже за допомогою анімованої графіки можна легко розповісти про роботу додатка, сервісу, переваги, показати "як це працює". А графіки і таблиці зроблять акцент на тому, що ви хочете донести до глядача.

Професійне виробництво анімаційних роликів


Створення відеоінфографіки - одне з улюблених напрямків нашої команди. Ми можемо виконати повністю інфографічний ролик або зробити його частиною загального матеріалу, акцентувавши увагу на найголовнішому: графіках, цифрах, таблицях. Працюємо як з готовими технічними завданнями, так і пропонуємо свої сценарії. Ціна на відео інфографіку розраховується індивідуально, так як вартість залежить від складності, довжини ролика і т. Д.

Замовити відео інфографіку і задати питання можна за телефоном: +38 (068) 686-09-75. Також ви можете залишити запит в формі зворотного зв'язку.       style-video.com Моушн дизайн