СТУДІЯ
АНІМАЦІЙНОГО
ВІДЕОСТУДІЯ
АНІМАЦІЙНОГО
ВІДЕО

МОУШН ДИЗАЙН

У тому потоці інформації, в якому ми живемо, дуже складно щось запам'ятати і тим більше виділити важливе. Компанії та виробництва використовують різні інструменти, щоб завоювати увагу потенційних клієнтів. Одним з інструментів є motion design - в Києві одними з кращих фахівців з виробництва таких роликів є наша компанія Style-video.com.

Що таке Моушн дизайн і де використовується?

Motion-графіка, або анімаційна графіка - візуальне оформлення, за допомогою якого "пожвавлюється" картинка. ТВ, реклама, кіно, додатки для смартфонів, відеоігри, digital-індустрія - без анімованої графіки сьогодні не обійтися. Також моушен дизайн відмінно підходить для презентаційних і корпоративних фільмів. Такі ролики відмінно справляються із завданням коротко продемонструвати те, що потрібно донести глядачеві.

За допомогою motion графіки можливо візуалізувати як абстрактні, так і конкретні дані. Щоб це реалізувати, застосовують графічний дизайн, аудіо, візуальні ефекти, а також різні анімаційні прийоми. Ціна на Моушн дизайн залежить від складності та довжини ролика. Тому вартість завжди розраховується індивідуально.

Моушн графіка задіє відразу 3 інформаційні канали: текст, візуал і звук. Таким чином глядачем краще засвоюються дані.

Професійний Моушн дизайн в Києві.


Якщо ви хочете отримати якісний відео-контент, студія Моушн дизайну Style-video.com до ваших послуг. Ми пропонуємо професійне створення роликів, які стануть відмінним інструментом просування ваших товарів, послуг або продуктів. Працюємо зі сценарієм замовника, а також можемо запропонувати розробку з нуля.

Замовити Моушн дизайн Ви можете прямо зараз на сайті або телефоном: +38 (068) 686-09-75. Ви хочете реалізувати круту ідею або у вас є питання? Ми відкриті до спілкування і співпраці!

Приклад Моушн відео:


 style-video.com Моушн дизайн        style-video.com Моушн дизайн