СТУДІЯ
АНІМАЦІЙНОГО
ВІДЕОСТУДІЯ
АНІМАЦІЙНОГО
ВІДЕО

РЕКЛАМНИЙ РОЛИК


Перша реклама з'явилася ще в Стародавньому Єгипті - це були оголошення на папірусі про продаж рабів. Сьогодні існують десятки інструментів реклами. Одним з найпопулярніших є відео. Студія анімації Style-video.com займається професійним виготовленням рекламних роликів. У нашій компанії працюють креативні дизайнери, талановиті художники та аніматори, досвідчені оператори і сценаристи. У нас можна замовити відеоролик для реклами абсолютно будь-яких товарів і послуг. Анімації нашої студії змушують захопитися переглядом як дорослих, так і дітей. Ми створюємо якісний мультимедійний контент, який донесе інформацію до цільової аудиторії і зробить це цікаво.

Чому замовити відеоролик варто вже сьогодні?


Анимированная реклама зараз знаходиться на піку популярності, так як вона:
➢ Доступна в донесенні інформації.
➢ Привертає увагу людей будь-яких поколінь.
➢ Запам'ятовується своїм креативом.
➢ Відмінно просувається в соцмережах.
➢ Виділяється на тлі іншої реклами на ТБ.

Тому якщо ви все ще сумніваєтеся, саме час замовити рекламний відеоролик у студії Style-video.com, поки цього не зробили ваші конкуренти.

Створення рекламних роликів


Над виробництвом рекламних роликів працює велика команда. Крім безпосередньо творчого процесу, є ще пре-продакшн, який включає в себе такі дії:
● визначення мети відеореклами;
● аналіз цільової аудиторії;
● планування бюджету;
● написання сценарію;
● визначення стилю анімації;

Як бачите, створення рекламного ролика - це не тільки творчість. Саме такий професійний підхід дозволяє нам виробляти якісний рекламний продукт.

Рекламний ролик: ціна питання


Один з перших питань, яке задають клієнти: "Яка ціна на рекламний відеоролик?". Вартість виробництва і створення анімаційного ролика залежить безпосередньо від складності поставлених завдань. Вартість рекламного ролика залежить від таких факторів:
● кількість сцен;
● складність графіки і спецефектів;
● необхідність озвучення;
● тривалість ролика.

Якщо ви хочете зняти рекламний ролик, ціна буде озвучена після вивчення сценарію, коли буде зрозуміло, скільки фахівців і ресурсів необхідно задіяти.

Створення відеороликів в Києві
Студія Style-video.com займається виробництвом анімаційного відео на замовлення. У нас ви можете замовити рекламний ролик для сайту, додатки, трансляції на ТБ або в метро. Наші відео допоможуть вам в бізнесі і донесуть інформацію максимально ємко і з креативної подачею.
Замовити анімаційний ролик можна через форму зворотного зв'язку на сайті або за телефоном +38 (068) 686-09-75. Ми завжди відкриті до співпраці і готові втілювати будь-які ідеї!

Приклади рекламних роликів:


 style-video.com рекламний ролик        style-video.com Моушн дизайн